36. Międzynarodowy Kongres LNE & SPA w Krakowie

Kongres LNE w Krakowie dobiegł końca. Niezwykła atmosfera i wspaniali ludzie odwiedzający nasze stoisko zmotywowały nas do jeszcze intensywniejszego działania. Dziękujemy za wzięcie udziału w wykładzie, odwiedzenie naszego stoiska oraz docenienie jakości oferowanych przez nas rozwiązań dla medycyny estetycznej. Ogromnie nas to cieszy, i pozwala stale i intensywnie poszerzać grono zadowolonych klientów. Jeszcze raz dziękujemy!

Szanowni Klienci

Informujemy, że nasza firma będzie nieczynna w dniach od 8 do 11 czerwca. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

W tym czasie nie będziemy dostępni, aby obsłużyć Państwa zapytania, zamówienia ani żadne inne sprawy związane z naszymi usługami. Jednakże, zapewniamy Państwa, że po powrocie do pracy będziemy starali się jak najszybciej odpowiedzieć na wszelkie wiadomości i zająć się wszystkimi sprawami, które pojawiły się podczas naszej nieobecności.

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.

Z poważaniem,
Zespół Point Aesthetics

Nasza strona internetowa kierowana jest wyłącznie dla użytkowników, którzy posiadają formalne wykształcenie z zakresu ochrony zdrowia, medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą POINT AESTHETICS w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej. Przechodząc dalej,
Oświadczasz, że: