fbpx
Image module

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w najlepszych, innowacyjnych rozwiązaniach światowych producentów w medycynie estetycznej i kosmetologii.

Jesteśmy m.in. wyłącznym dystrybutorem firmy EUNSUNG GLOBAL CORP. W swojej ofercie posiadamy urządzenia, które mają szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej i kosmetologii. Między innymi: VITAL INJECTOR 2, EPN (elektroporacja mikroigłowa), FOCUS DUAL, PLAPEN DUAL oraz HYDRA TOUCH H2. Stale poszerzamy naszą ofertę bazując na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się parametrami technicznymi i standardami bezpieczeństwa z certyfikatem CE medycznym włącznie.

Osiągnęliśmy wysoką pozycję dzięki zespołowi, który każdego dnia buduje ją z pasją i zaangażowaniem z uwzględnieniem trendów, selekcjonując najefektywniejsze strategie i wraz z wybitnymi fachowcami z całego świata tworząc unikalne i niezwykle efektywne procedury zabiegowe dla osiągnięcia przez Ciebie najwyższych celów.

Skontaktuj się
z nami!
Zapraszamy do
współpracy!

Jesteś dystrybutorem urządzeń dla branży kosmetologii i medycyny estetycznej – napisz do nas. Poszukujemy partnerów z całego kraju. Oferujemy najlepszej jakości urządzenia i preparaty renomowanych firm z całego świata, które uzupełnią Twoją ofertę dla gabinetów i salonów medycyny estetycznej.

Wybrane opinie
od lekarzy