fbpx
Image module

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w najlepszych, innowacyjnych rozwiązaniach światowych producentów w medycynie estetycznej i kosmetologii.

Jesteśmy m.in. wyłącznym dystrybutorem firmy EUNSUNG GLOBAL CORP. W swojej ofercie posiadamy urządzenia, które mają szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej i kosmetologii. Między innymi: VITAL INJECTOR 2, EPN (elektroporacja mikroigłowa), FOCUS DUAL, PLAPEN DUAL oraz HYDRA TOUCH H2. Stale poszerzamy naszą ofertę bazując na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się parametrami technicznymi i standardami bezpieczeństwa z certyfikatem CE medycznym włącznie.

Osiągnęliśmy wysoką pozycję dzięki zespołowi, który każdego dnia buduje ją z pasją i zaangażowaniem z uwzględnieniem trendów, selekcjonując najefektywniejsze strategie i wraz z wybitnymi fachowcami z całego świata tworząc unikalne i niezwykle efektywne procedury zabiegowe dla osiągnięcia przez Ciebie najwyższych celów.

Doświadczenie
Wymiana informacji ze współpracującymi z nami międzynarodowymi ekspertami gwarantuje Wam i Waszym Klientom zadowolenie z efektów zabiegów oraz bezpieczeństwo.
Biznes to rozmowy
Kształtujemy pozytywne relacje z Klientem od pierwszego spotkania, udzielając pełnego wsparcia na wszystkich etapach współpracy.
Misja i cele
Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości, spełniających potrzeby i oczekiwania klientów. Jako profesjonaliści przekazujemy Wam narzędzia, dzięki którym osiągniecie wyniki, Których nie spodziewaliście się nigdy dotąd.
Skontaktuj się
z nami!
Zapraszamy do
współpracy!

Jesteś dystrybutorem urządzeń dla branży kosmetologii i medycyny estetycznej – napisz do nas. Poszukujemy partnerów z całego kraju. Oferujemy najlepszej jakości urządzenia i preparaty renomowanych firm z całego świata, które uzupełnią Twoją ofertę dla gabinetów i salonów medycyny estetycznej.

Wybrane opinie
od lekarzy
Messenger
1
Close chat
Witaj! Dziękujemy za odwiedzenie nas. Prosimy naciśnij Start aby rozpocząć czat z naszym konsultantem :)

Start