Woda pokona zmarszczki!

Skóra po opalaniu przesusza się, czego efektem jest jej szybsze starzenie się. Sprawdzi się wówczas mezoterapia, zabieg głęboko nawilżający, który odnawia skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Podczas najpopularniejszej mezoterapii igłowej wstrzykuję niewielkie ilości preparatu na odpowiednią głębokość skóry.

Ostatnio moje pacjentki polubiły zabiegi z użyciem pistoletu Vital Injector – za precyzję działania, szybkość i zwiększony komfort zabiegu. 1500 bezbolesnych ukłuć na ustaloną głębokość zaaplikuje taką samą ilość koktajlu do mezoterapii, aby skóra odzyskała nawilżenie nawet to najgorętszych kąpielach słonecznych.

Warto nawilżać skórę w ciagu roku, aby nie przesuszała się latem – mówi dr Katarzyna Jasiewicz. Consensus Med – www.consensusmed.pl

Szanowni Klienci

Informujemy, że nasza firma będzie nieczynna w dniach od 8 do 11 czerwca. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

W tym czasie nie będziemy dostępni, aby obsłużyć Państwa zapytania, zamówienia ani żadne inne sprawy związane z naszymi usługami. Jednakże, zapewniamy Państwa, że po powrocie do pracy będziemy starali się jak najszybciej odpowiedzieć na wszelkie wiadomości i zająć się wszystkimi sprawami, które pojawiły się podczas naszej nieobecności.

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.

Z poważaniem,
Zespół Point Aesthetics

Nasza strona internetowa kierowana jest wyłącznie dla użytkowników, którzy posiadają formalne wykształcenie z zakresu ochrony zdrowia, medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą POINT AESTHETICS w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej. Przechodząc dalej,
Oświadczasz, że: