fbpx
Produkty w naszej ofercie
Kim jesteśmy?

Od kilku lat z powodzeniem działamy w branży kosmetologii i medycyny estetycznej m.in. oferując innowacyjne rozwiązania i wspierając swych klientów w kierunku rozwoju oferowanych przez nich usług.

Co oferujemy?

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości certyfikowanych urządzeń dla branży medycyny estetycznej. Na potrzeby kompleksowej oferty świadczymy również usługi szkoleniowe.

Szeroki zakres świadczonych usług

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży kosmetologii i medycyny estetycznej możemy zapewnić Państwu kompleksową ofertę.

Urządzenia
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem innowacyjnych urządzeń do szerokiego stosowania w medycynie estetycznej. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi i standardami bezpieczeństwa z certyfikatem CE medycznym włącznie.
Preparaty
Realizujemy również zamówienia dla preparatów podawanych podczas zabiegów z mezoterapii mikroigłowej, które stosowane są z naszymi urządzeniami np. Vital Injector 2.
Szkolenia
Prowadzimy szkolenia produktowe zakończone certyfikatem ukończenia kursu. Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą z naszymi klientami m.in. poprzez optymalizację kosztów i maksymalizację zysków z zabiegów.
Nasze urządzenia są już w ponad 200 miejscach w Polsce
Wybrane Aktualności
Vital Injector w Anti Aging

Skóra po opalaniu przesusza się, czego efektem jest jej szybsze starzenie się. Sprawdzi się wówczas mezoterapia, zabieg głęboko nawilżający, który odnawia skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Podczas najpopularniejszej mezoterapii igłowej wstrzykuję niewielkie ilości preparatu…

Vital Injector 2 oraz EPN dermapen

Nagroda ta jest specjalnym wyróżnieniem dla produktów wyznaczających nowe kierunki rozwoju w branży beauty & healthy aging w Polsce. Jest nam ogromnie miło poinformować, że zgłoszony przez Państwa produkt otrzymał najwyższe…

VITAL INJECTOR 2 – mezoterapia bez powikłań

Vital Injector 2 pozwala na aplikację m.in. preparatów o wysokiej wiskoelastyczności, usieciowanego kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, atelokolagenu, osocza, mezokoktajli. To jedyne tak zaawansowane technologicznie…

Skontaktuj się
z nami!
Zapraszamy do
współpracy!

Jesteś dystrybutorem urządzeń dla branży kosmetologii i medycyny estetycznej – napisz do nas. Poszukujemy partnerów z całego kraju. Oferujemy najlepszej jakości urządzenia i preparaty renomowanych firm z całego świata, które uzupełnią Twoją ofertę dla gabinetów i salonów medycyny estetycznej.

Wybrane opinie
od lekarzy