Mikronakłuwanie

Mikronakłuwanie to jedna z najprostszych metoda poprawy jakości skóry i jednocześnie niezwykle skuteczna. Opowiem o urządzeniach oraz głównych zaletach ich stosowania. Mechanizm mikronakłuwania przez mechaniczne uszkodzenia skóry wywołuje niewielkie urazy. Zmusza to skórę do procesów gojenia i odnowy tkanki. W tym przypadku wykorzystywane są naturalne procesy regeneracji skóry. Dotychczas wykonywało się zabiegi mikronakłuwania tzw. rollerami lub dermapenami. Od niedawna wprowadzono na rynek nową innowacyjną technologię, urządzenie EPN, znacznie przewyższające efektami zabiegowymi dotychczasowe metody.

Zobacz mikronakłuwanie w połączeniu z innymi technologiami w naszym urządzeniu:

https://point-aesthetics.com/produkt/epn/

Szanowni Klienci

Informujemy, że nasza firma będzie nieczynna w dniach od 8 do 11 czerwca. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

W tym czasie nie będziemy dostępni, aby obsłużyć Państwa zapytania, zamówienia ani żadne inne sprawy związane z naszymi usługami. Jednakże, zapewniamy Państwa, że po powrocie do pracy będziemy starali się jak najszybciej odpowiedzieć na wszelkie wiadomości i zająć się wszystkimi sprawami, które pojawiły się podczas naszej nieobecności.

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.

Z poważaniem,
Zespół Point Aesthetics

Nasza strona internetowa kierowana jest wyłącznie dla użytkowników, którzy posiadają formalne wykształcenie z zakresu ochrony zdrowia, medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą POINT AESTHETICS w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej. Przechodząc dalej,
Oświadczasz, że: