Rewitalizacja skóry z Vital Injector 2 – wyjątkowa skuteczność bez znieczulenia

Vital Injector 2 pozwala na aplikację m.in. preparatów o wysokiej wiskoelastyczności, usieciowanego kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, atelokolagenu, osocza bogatopłytkowego, mezokoktajli. To jedyne tak zaawansowane technologicznie i bezpieczne urządzenie do próżniowego wieloigłowego podawania preparatów.

Urządzenie Vital Injector to jedno z najlepszych rozwiązań w medycynie estetycznej ostatnich lat, ze względu na:
› gwarancję bezpieczeństwa,
› kontrolę dawki,
› brak strat preparatu,
› bezbolesne iniekcje bez znieczulenia na twarzy, szyi, dekolcie i w okolice oczu,
› brak siniaczków, obrzęków, bez uszkodzenia naczyń,
› możliwość deponowania nawet bardzo małych dawek (1 mikrolitr), dotychczas nie do osiągnięcia, co zmienia diametralnie
jakość i skuteczność rewitalizacji skóry.

Prawdziwa rewolucja w rewitalizacji skóry!

1000 iniekcji na tę samą głębokość, z takim samym małym depozytem. To zrewolucjonizuje m.in. rewitalizację skóry. Nie ma drugiego tak skutecznego i bezpiecznego urządzenia. Vital Injector znacznie przewyższa inne urządzenia i metody rewitalizacji. Sub- stancje zdeponowane dokładnie do skóry właściwej w precyzyjnych dawkach przynoszą najlepsze rezultaty. Urządzenie szybko i skutecznie poprawia nawilżenie, wygładzenie, elastyczność, koloryt i teksturę skóry oraz stymuluje włókna kolagenowe i pobudza skórę do samoregeneracji. Wyniki badań histologicznych i opis technologii na stronie www.VITAL-INJECTOR.pl.

Pełna satysfakcja klienta

Po zabiegu przy użyciu Vital Injector 2 żadna klientka nie chce już korzystać z innej metody mezoterapii. To szybki zabieg, bez efektów ubocznych (grudek i siniaczków), podczas którego preparat zostaje precyzyjnie rozmieszczony. Nie ma również uczucia rozpierania pod- czas wprowadzania preparatu. Dotyczy to także iniekcji wykonywanych bezpośrednio w okolicy oczu.

 

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo. Certyfikat CE medyczny

Vital Injector 2 spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa zabiegów potwierdzone certyfikatem CE medycznym. Dokument ten gwarantuje, że wprowadzenie preparatu takim urządzeniem m.in. jest bezpieczne i nie spowoduje powikłań. Dotyczy to samego urządzenia oraz, co bardzo ważne multiigieł i kartridży. Jakość zabiegów Vital Injector 2 potwierdzają wyniki badań histologicznych.

Dla swojego i klientów bezpieczeństwa przed zakupem tego typu urządzenia zawsze zażądaj certyfikatu CE medycznego (zgodnego z dyrektywą 93/42/EWG w sprawie urządzeń medycznych) oraz certyfikatu zgodności (Declaration of Conformity, dyrektywa 2006/95/EC i dyrektywa 2004/108/EC) i sprawdź czy na urządzeniu znaj- duje się oznaczenie „CE 0068”. Certyfikat CE medyczny potwierdza wieloletnie badania urządzenia, efekty, bezpieczeństwo i stabilność zabiegów. Dokument musi być wydany przez jednostkę certyfikującą (Istituto di Ricerche e Collaudi M.MASINI S.r.l. z Mediolanu, Włochy). Na certyfikacie, jak i na samym urządzeniu po prawej stronie oznaczenia „CE” muszą znajdować się 4 cyfry (0068), będące numerem jednostki certyfikującej.

Szanowni Klienci

Informujemy, że nasza firma będzie nieczynna w dniach od 8 do 11 czerwca. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

W tym czasie nie będziemy dostępni, aby obsłużyć Państwa zapytania, zamówienia ani żadne inne sprawy związane z naszymi usługami. Jednakże, zapewniamy Państwa, że po powrocie do pracy będziemy starali się jak najszybciej odpowiedzieć na wszelkie wiadomości i zająć się wszystkimi sprawami, które pojawiły się podczas naszej nieobecności.

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.

Z poważaniem,
Zespół Point Aesthetics

Nasza strona internetowa kierowana jest wyłącznie dla użytkowników, którzy posiadają formalne wykształcenie z zakresu ochrony zdrowia, medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą POINT AESTHETICS w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej. Przechodząc dalej,
Oświadczasz, że: