VITAL INJECTOR 2 w Harper’s Bazaar!

Harper Bazar to magazyn, po który lubi sięgać każda kobieta, by czerpać z niego niezliczone inspiracje. Jest nam miło, że, właśnie w Harper’s Bazaar, VITAL INJECTOR 2 został wyróżniony jako rewolucyjny zabieg w walce ze starzeniem skóry i okrzyknięty rewolucją w mezoterapii.

Dziękujemy bardzo za wyróżnienie i zapraszamy na zabiegi do współpracujących gabinetów 🙂

REWOLUCJA VITAL INJECTOR 2 W MEZOTERAPII
Vital Injector 2 to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do próżniowego podawania preparatów w głąb skóry, czyli najnowszej generacji mezoterapii igłowej. Pozwala na aplikację m.in. mezokoktajli, usieciowanego kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego i atelokolagenu.

PRAWDZIWA REWOLUCJA W REWITALIZACJI SKÓRY
Vital Injector 2 to jedyne tak skuteczne i bezpieczne urządzenie posiadające certyfikat CE medyczny. Podczas zabiegu substancje podawane są dokładnie do skóry właściwej w precyzyjnych dawkach – zabiegi gwarantują spektakularne efekty m.in. spłycenie zmarszczek, poprawę napięcia, nawilżenia i rozświetlenie skóry, ujednolicenie kolorytu, silną regenerację i rewitalizację.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
Vital Injector 2 spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa zabiegów potwierdzone certyfikatem CE medycznym.

Szanowni Klienci

Informujemy, że nasza firma będzie nieczynna w dniach od 8 do 11 czerwca. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

W tym czasie nie będziemy dostępni, aby obsłużyć Państwa zapytania, zamówienia ani żadne inne sprawy związane z naszymi usługami. Jednakże, zapewniamy Państwa, że po powrocie do pracy będziemy starali się jak najszybciej odpowiedzieć na wszelkie wiadomości i zająć się wszystkimi sprawami, które pojawiły się podczas naszej nieobecności.

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.

Z poważaniem,
Zespół Point Aesthetics

Nasza strona internetowa kierowana jest wyłącznie dla użytkowników, którzy posiadają formalne wykształcenie z zakresu ochrony zdrowia, medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą POINT AESTHETICS w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej. Przechodząc dalej,
Oświadczasz, że: