Vital Injector 2 w magazynie zwierciadło

W magazynie Zwierciadło przeczytacie o tym, jak VITAL INJECTOR 2 zrewolucjonizował zabiegi mezoterapii igłowej udoskonalając ich efekty przy jednoczesnej eliminacji dyskomfortu i bólu podczas zabiegu. Na łamach artykułu, swoją opinię o innowacyjnym urządzeniu wyraziła dr Katarzyna Jasiewicz z Consensus med Instytut Piękna dr Jasiewicz oraz dr Aleksandra Zamro z Clinica Zamaro.

 

Szanowni Klienci

Informujemy, że nasza firma będzie nieczynna w dniach od 8 do 11 czerwca. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

W tym czasie nie będziemy dostępni, aby obsłużyć Państwa zapytania, zamówienia ani żadne inne sprawy związane z naszymi usługami. Jednakże, zapewniamy Państwa, że po powrocie do pracy będziemy starali się jak najszybciej odpowiedzieć na wszelkie wiadomości i zająć się wszystkimi sprawami, które pojawiły się podczas naszej nieobecności.

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.

Z poważaniem,
Zespół Point Aesthetics

Nasza strona internetowa kierowana jest wyłącznie dla użytkowników, którzy posiadają formalne wykształcenie z zakresu ochrony zdrowia, medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą POINT AESTHETICS w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej. Przechodząc dalej,
Oświadczasz, że: