Krótko o szkoleniach z Point Aesthetics:

– Szkolimy w całej Polsce, kursy organizujemy w komfortowych grupach najczęściej 4 osobowych.

– Nie boimy się wyznaczać trendów, kształtować nowe kierunki rozwoju, współpracować z najlepszymi pasjonatami w swoim fachu.

– Udostępniamy w ramach szkoleń urządzenia o najwyższej klasie bezpieczeństwa i zastosowaniu najnowszych technologii.

– Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2015 od 2019 roku, stąd jesteśmy firmą której zależy na monitorowaniu jakości naszej pracy.

– Jako instytucja szkoleniowa wpisana do Bazy Usług Rozwojowych realizujemy kursy z dofinansowaniem do 80% dla Przedsiębiorców i pracowników.

– Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji szkoleniowych pod numerem 2.12/00204/2020, dzięki czemu przeprowadzamy kursy na zlecenie Urzędów Pracy.

– Jesteśmy Wykonawcą kursów w ramach projektu Kierunek Kariera Zawodowa, którego organizatorem jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Realizujemy szkolenia z dofinansowaniem dla:

– przedsiębiorców / pracowników w ramach dofinansowań wydawanych przez Operatorów i kursów z Bazy Usług Rozwojowych (zgłoś się do nas po szczegółowe instrukcje kto jest Twoim Operatorem)

– Pracodawców w ramach szkoleń finansowanych nawet w 100% z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w Urzędach Pracy (jeśli zatrudniasz min. 1 osobę na umowę o pracę możesz sprawdzić czy w Urzędzie właściwym dla siedziby Twojej firmy są środki i będzie uruchomiony nabór)

– osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy – skierowania na kurs indywidualny osoby bezrobotnej dokonuje zazwyczaj dział szkoleń Urzędu – to świetne rozwiązanie dla tych, którzy planują się przekwalifikować

Zapewniamy nasze wsparcie i wiedzę merytoryczną zgromadzoną przez kilka lat pracy w branży beauty i dofinansowań. Sprawdź nas 😊

Nasza placówka szkoleniowa specjalizuje się w kursach z:

– kosmetologii
– kosmetyki
– makijażu permanentnego
– stylizacji rzęs
– najnowszych technologii w medycynie estetycznej

Kontakt z naszym doradcą:

Tel. 739 506 731

E-mail: [email protected]

Regulamin (PDF)

Wypełnij formularz a nasz dział dofinansowań skontaktuje się z Tobą i pomoże uzyskać środki na szkolenie!

Zapytaj o szkolenie

Zapraszamy do udziału w naszych kursach z dofinansowaniem w ramach udziału w projekcie Kierunek Kariera Zawodowa, którego celem jest podwyższanie kwalifikacji zawodowych Uczestników

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020, Działanie 10.2.4 „Kształcenie zawodowe osób dorosłych” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Najważniejsze informacje o tym projekcie:

  • możliwość otrzymania częściowego finansowania do szkoleń opublikowanych w Bazie Usług Rozwojowych dla Uczestników Projektu Kierunek Kariera Zawodowa – uslugirozwojowe.parp.gov.pl
  • dofinansowanie wynosi 85%. Każdy Uczestnik ma możliwość otrzymania do 337 bonów szkoleniowych o wartości maksymalnej 5055 zł (w tym wkład własny w wysokości 15% wynosi 758,25 zł).
  • 1 godzinę kursu można maksymalnie sfinansować 4 bonami o wartości 60 zł w przypadku kursu grupowego, a 6 bonami o wartości 90 zł w przypadku kursu indywidualnego (bon ma wartość 15 zł)
  • jeśli cena za godzinę szkolenia jest wyższa niż 60,00 zł, Uczestnik różnicę pomiędzy bonami a stawką za godzinę rozlicza się środkami własnymi bezpośrednio z firmą szkoleniową
  • warunkiem uczestnictwa w projekcie jest spełnienie kryteriów kwalifikacyjnych określonych na stronie https://kierunek.pociagdokariery.pl/ oraz skorzystanie z Bilansu Kariery w ramach projektu Kierunek Kariera.

Kto może otrzymać dofinansowanie? Informacje krok po kroku:

https://kierunek.pociagdokariery.pl/artykul/Kierunek-Kariera-Projekt-dla-osob-pracujacych

Jeśli zostałeś pozytywnie zakwalifikowany do projektu, sprawdź jak zamówić bony:

https://www.youtube.com/watch?v=cOCBq7TUOcU

Galeria zdjęć

Kobido i Podologia

Kliknij w link poniżej aby otworzyć

Kosmetologia

Kliknij w link poniżej aby otworzyć

Makijaż Permanentny

Kliknij w link poniżej aby otworzyć

Szanowni Klienci

Informujemy, że nasza firma będzie nieczynna w dniach od 8 do 11 czerwca. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

W tym czasie nie będziemy dostępni, aby obsłużyć Państwa zapytania, zamówienia ani żadne inne sprawy związane z naszymi usługami. Jednakże, zapewniamy Państwa, że po powrocie do pracy będziemy starali się jak najszybciej odpowiedzieć na wszelkie wiadomości i zająć się wszystkimi sprawami, które pojawiły się podczas naszej nieobecności.

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.

Z poważaniem,
Zespół Point Aesthetics

Nasza strona internetowa kierowana jest wyłącznie dla użytkowników, którzy posiadają formalne wykształcenie z zakresu ochrony zdrowia, medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą POINT AESTHETICS w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej. Przechodząc dalej,
Oświadczasz, że: